Domena to nasz adres w internecie, który wskazuję na dane miejsce tj. serwer. Każda domena to niepowtarzalny ciąg znaków zakończony odpowiednią końcówką. Wyróżniamy klika rodzajów domen: krajowe np. pl. de. co.uk, międzynarodowe .com, .info, czy też lokalne .zgora.pl. .zary.pl.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje domen w których możesz utworzyć Twój adres strony www. Nie zawsze adres strony internetowej musi być nazwą Twojej firmy, może to być również np. opis Twojej działalności – pamiętaj jednak aby adres nie był zbyt długi, ponieważ może on sprawiać kłopoty klientom.

Hosting, czyli serwer na którym przechowywane są pliki Twojej strony www oraz zawartość poczty elektronicznej.  Każda domena musi wskazywać na jakiś serwer – są to dwie rzeczy zależne od siebie. Każdy kto posiada swoją stronę internetową musi posiadać serwer na których są przechowywane pliki. Nasza firma ściśle współpracuję z platformą home.pl i tam przetrzymujemy plik swoich klientów. Profesjonalny hosting to gwarancja sprawnie działającej poczty bez zbędnych reklam i spamu.

GWARANTUJEMY bezawaryjność naszych serwerów

Wyznajemy jedną zasadę – domena zawsze jest własnością klienta, ponieważ to on za nią płaci.  W porównaniu do konkurencji zawsze rejestrujemy domeny na dane naszych klientów, dzięki czemu są oni właścicielami – my tylko nią zarządzamy, opiekujemy się i pilnujemy terminów wygaśnięcia.

Serwer zawsze dopieramy do potrzeb klienta – analizujemy potrzeby strony ww oraz ilości kont e-mail zleceniodawcy. Dbamy o to, aby klienci płacili tylko za to z czego korzystają. W każdej chwili istnieje możliwość zmiany planu taryfowego hostingu, nie ma więc obaw o to że nagle strona czy poczta przestanie działać.