W czasach zagrożenia wyłudzenia danych osobowych czy też kradzieży naszych poufnych danych, każdy użytkownik sieci przywiązuję znaczną uwagę do zabezpieczenia strony internetowej, która odwiedza. Do tego wiele przeglądarek robi to za użytkownika i w przypadku braku odpowiednich zabezpieczeń informuję odwiedzającego o tym fakcie odpowiednim komunikatem.

Zabezpiecz swoją stronę www przed ostrzeżeniami przeglądarek o niebezpiecznej witrynie www. Pokaż odwiedzającym że, Twoja strona jest bezpieczna. Dzięki odpowiedniemu certyfikatowi SSL unikniesz straszenia swoich potencjalnych klientów.

Wiesz że, 98% użytkowników widzących informację o niezabezpieczonej witrynie rezygnuję z odwiedzin strony, a co za tym idzie nie ma możliwości z zapoznaniem się z Twoją ofertą? Nie czekaj, wyeliminuj ten problem i pozwól zapoznać się z Twoją ofertą potencjalnemu klientowi.

Pamiętaj,  aby rozpoznać zabezpieczoną stronę www wystarczy sprawdzić jej adres. Strona zabezpieczona zaczyna swój adres od https:// a, nie zabezpieczona od http://. Dla własnego bezpieczeństwa sprawdzaj adresy witryn przed ich odwiedzeniem!