Social Media

Tak na dobrą sprawę ciężko określić dokładnie kiedy powstały social media. Zwłaszcza gdy spojrzymy na nie z szerszej perspektywy i wyjdziemy poza takie serwisy jak popularny Facebook, Twitter, Youtube, Instagram i tak dalej.

Dzisiaj, każda firma licząca się na rynku posiada konta w serwisach społecznościowych – i to niej jest tylko jeden portal, a przynajmniej dwa najbardziej popularne. Znaczna ilość firm wykorzystuję platformy społecznościowe do reklamowani swoich usług czy produktów. Dzisiaj już nie tylko liczy się pozycja w google, ale również ilość lików czy obserwujących na portalach społecznościowych.

Warto dodać, że np. Facebook daje możliwość reklamowania i sprzedaż produktów dostępnych w Twoim sklepie internetowym. Dzięki odpowiedniej interakcji, masz możliwość promowania i sprzedaży swoich produktów.

Nie wiesz, jak poprowadzić swoje konto w SM? Zajmujemy się prowadzeniem kont w serwisach społecznościowych  – sprawdź naszą ofertę.

 

Promowanie marki / gadżety reklamowe

Chcesz aby twoja marka była rozpoznawalna? Nie ma nic lepszego niż promowanie swojego znaku firmowego przy pomocy gadżetów reklamowych. Należy jednak pamiętać, aby wybór tego typu reklamy był przemyślany.

Innego rodzaju nośnika użyjemy do tzw. rozdawnictwa na dużą skalę (festyny, dożynki) a innego przeznaczonego dla klientów kluczowych czy współpracowników.

Nie masz pomysłu? Doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie materiały do promowania Twojej firmy na różnego rodzaju imprezach.

W naszej ofercie znajdziecie bogaty asortyment gadżetów reklamowych.

W naszej ofercie znajdziecie bogaty asortyment gadżetów reklamowych oraz różne metody znakowania – zawsze dopasowane do materiału z jakiego wykonane są produkty.

Kalendarze 2023

Nowy rok zbliża się szybciej niż wszyscy myślimy, dlatego czas najwyższy pomyśleć o kalendarzach na rok 2023. Teraz jest na to najlepszy moment, po pierwsze cenny są jeszcze dostosowane do aktualnej sytuacji na rynku, a po drugie zamawiając teraz masz pewność dostawy przed 1 grudnia.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór opraw w różnych kolorach i przeszyciach. Do tego zakujemy każdy egzemplarz Twoim logiem odpowiednią metodą, dostosowaną do materiału z jakiego jest wykonana okładzina.

Potrzebujesz indywidualnej konfiguracji? U nas wybierzesz oklejkę, dodasz wklejkę czy indywidualną wstążkę.

Dysponujemy swoim laserem, dzięki czemu wykonamy dla Ciebie personalizację każdego kalendarza wg Twoich wytycznych.

Złocenie!

Złoty kolor jest cały czas na czasie – większość zakładów z branży buty wybiera czarne lub białe tło z dodatkami złotego. Warto dodać, że złoty kolor jest trudny do uzyskania w druku – dlatego swoim klientom zawsze proponuję złocenie folią.

Takie rozwiązanie daje idealny efekt złota i robi wrażenie na klientach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Strona WWW dopasowana do Ciebie!

Projekt i wykonanie oraz wdrożenie strony internetowej firmy wg ściśle określonych zasad. Klient doskonale wiedział czego oczekuje. Realizacja dopasowana do życzenia zamawiającego, spełniająca jego wszelkie oczekiwania.

Strona www zrealizowana wg panujących na rynku trendów web designu. 

Treści strony dostosowane do pozycjonowania organicznego witryny. Nasza firma realizuję kompleksowe usługi marketingowe, dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

EKO jest w modzie

Torby ekologiczne KRAFT, w których znajdziecie ulotki wydrukowane na papierze kartonowym z recyklingu wraz z papierowymi długopisami. Wszystko to znakowane w indywidualnych barwach naszego klienta. Na długopisach wykorzystaliśmy pełnokolorowy druk UV, a w przypadku toreb dwukolorowy sitodruk. Bogotę zaplecze techniczne pozwala sprostać każdemu zleceniu.

Oryginalny prezent

W dzisiejszych czasach zakup prezentu nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku. Jednak prezent przemyślany i nietuzinkowy to wyzwanie dla wielu z was. Nawet sztampowy gadżet zyskuje na wartości jeżeli jest indywidualnie spersonalizowany. Przykładowo zwykła butelka alkoholu, opakowana w skrzynkę z dedykacją dla jubilata/solenizanta to już nie ZWYKŁA BUTELKA alkoholu – to coś więcej. Sprawdź naszą ofertę grawerowania laserem.

Gadżety reklamowe

Czarna torba reklamowa KRAFT z nadrukiem w jednym kolorze, a w jej zawartości znajdziesz: notes A5 z zadrukiem pełno kolorowym, długopis z grawerowanym logo. Do kompletu jest jeszcze otwieracz do butelek oraz zapalniczka – wszystko to znakowane metoda UV w pełnych kolorach. Taki zestaw gadżetów przygotowaliśmy na targi budownictwa w Austrii dla naszego klienta z Wiednia.

Wyróżnij się!

W każdej branży występują elementy charakterystyczne dla danej dziedziny. Pamiętaj, że zawsze możesz je wykorzystać dla zwiększenia rozpoznawalności swojej marki. I tak dla stolarzy wykonaliśmy ołówki stolarskie z indywidualnym znakowaniem – w tym przypadku wykorzystaliśmy grawer jako sposób znakowania. Dokładność i precyzja naszego sprzętu pozwoliła na idealne odwzorowanie logotypu oraz danych kontaktowych.